Pytania

Nie znalazleś interesujących Cię informacji na stronie? Masz pytanie dotyczące pensjonatu? Napisz do nas. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytanie, a jeśli będzie ciekawe to wraz z odpowiedzią opublikujemy je na tej stronie.

Szukam noclegu w okolicy Trójmiasta, czy zajazd Pod Abażurem, będzie dobrym wyborem?

Zajazd dzieli od Gdańska 60km i jeśli ta odległość Ci nie przeszkadza to może on służyć jako baza wypadowa dla tych, którzy podróżują służbowo do Trójmiasta. Dojazd z pensjonatu w kierunku Gdańska, Gdyni, czy Sopotu jest bardzo prosty, wystarczy wjechać na krajową "jedynkę", która przebiega pod pensjonatem i jechać tą drogą do celu.

Chciałbym obejrzeć mecz w większym gronie, czy jest to możliwe w pensjonacie?

Tak, oczywiście. Wszelkie ciekawe wydarzenia sportowe można oglądać w pubie (link do wirtualnej panoramy) pensjonatu.

Szukam ciekawego miejsca na zorganizowanie urodzin (wieczoru kawalerskiego, imienin, itp.), jak możecie mi pomóc?

W zależności od ilości osób proponujemy salę klubową (link do wirtualnej panoramy) gdzie jest miejsce dla 15 osób, salę restauracyjną (link do wirtualnej panoramy) z 40 miejscami, pub (link do wirtualnej panoramy) również 40 miejsc. Latem dobrym miejscem na organizowanie tego typu imprez są dwa grill - bary (link wirtualnej panoramy) na świeżym powietrzu, w każdym z nich dostępne jest ok. 30 miejsc. W przypadku życzeń niestandardowych, lub większej ilości osób, możliwe jest organizowanie imprezy w kilku miejscach w pensjonacie jednocześnie. Wyżywienie i trunki, wedle życzenia gości.

Szukam miejsca na krótki odpoczynek podczas podróży na trasie Gdańsk - Łódź

Zaparkuj samochód na naszym pensjonatowym parkingu (darmowy, ogrodzony) i udaj się do kawiarni (link do wirtualnej panoramy) na pyszną kawę lub zimny napój. Latem jako miejsce na przerwy w trasie polecamy grill - bary (link do wirtualnej panoramy) na świeżym powietrzu.

Masz jakieś pytanie dotyczące pensjonatu? zadaj je nam