Zajazd Pod Abażurem został otwarty w lipcu 2006 roku. Nasz obiekt dysponuje 10 miejscami noclegowymi w klimatyzowanych pokojach o wysokim standardzie.

Dogodna lokalizacja przy drodze krajowej nr 91 (na trasie Gdańsk - Łódź, 60 km od Gdańska) czyni z tego obiektu idealną bazę noclegową dla turystów pragnących odpoczynku po długiej podróży.

W budynku znajdują się restauracja, kawiarnia i pub.

Istnieje możliwośc organizacji imprez okolicznościowych. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny, zamykany parking.

Obiekt jest czynny cały rok a jako dodatkowa atrakcja w sezonie letnim funkcjonują dwa bary na świeżym powietrzu, nazwane przez nas grzybkami

Klinij powyżej i rozpocznij wirtualny spacer

Zachęcamy do odwiedzenia wirtualnego spaceru oraz do galerii zdjęć, gdzie można między innymi zobaczyć jak wyglądają pokoje noclegowe oraz budynek zajazdu.

Położenie

Jadąc drogą krajową nr 91 nie sposób nie dostrzec pięknej panoramy Gniewa. To właśnie u stóp tego zabytkowego miasta znajduje się otoczona lasami i malowniczą doliną rzeki Wierzycy wieś Nicponia, w której trafisz bez problemów do Zajazdu Pod Abażurem, którego od Gniewa dzielą zaledwie dwa kilometry.

W drodze do "nas" szosą nr 91 najłatwiej zapamiętać poniższy widok (kliknij, aby go powiększyć). Wzdłuż drogi 91 ustawione są również reklamy, które prowadzą podróżnych znajdujących się w drodze do obiektu.

Zajazd z zewnątrz (droga widoczna przed budynkiwm to dawna krajowa "jedynka")

Odległości do większych miast: Gdańsk 65km, Warszawa 278km, Szczecin 300km, Bydgoszcz 110km, Elbląg 80km

Jadąc krajową jedynką w kierunku Gdańska wypatruj przy drodze tablic takich miejscowości jak Rakowiec, Jeleń, Piaseczno, widząc je będziesz w odległości kilku kilometrów od Zajazdu.

Jadąc w kierunku od Gdańska miniesz Szprudowo a później Gniew, to znak, że do Zajazdu zostały 2km.